Witamy serdecznie na naszej stronie
ul. Kilińskiego 9, 62-300 Września   61 436-28-49   mis.uszatekpoczta.onet.pl
logo

Kadra

Hedrych Donata - dyrektor;  e-mail: donata.hedrych@misuszatekwrzesnia.pl

Kowalska Małgorzata - dyrektor pedagogiczny; e-mail : malgorzata.kowalska@misuszatekwrzesnia.pl

Kucharska Katarzyna - wicedyrektor  e-mail: katarzyna.kucharska@misuszatekwrzesnia.pl

Makowska Aleksandra - kierownik;  e-mail: aleksandra.makowska@misuszatekwrzesnia.pl

Marika Wojtas - wych. gr. I Misie - e-mail: marika.wojtas@misuszatekwrzesnia.pl

Dominika Józwiak-Brandt - wych. gr. II Zajaczki - e-mail: dominika.jozwiak-brandt@misuszatekwrzesnia.pl

 Dagmara.Kaczmarek-  wych. gr. III Motylki - e-mail: dagmara.kaczmarek@misuszatekwrzesnia.pl

 Adrianna Wiącek-wych. gr.IV Wiewiórki - e-mail: adrianna.wiacek@misuszatekwrzesnia.pl

 Joanna Zellmer - wych. gr.V Skrzaty - e-mail: joanna.zellmer@misuszatekwrzesnia.pl

Karolina Brandt - wych. gr. VI Leśne Ludki - e-mail: karolina.brandt@misuszatekwrzesnia.pl

Agata Schneider - wych. gr. VII Pszczółki -  e-mail: agata.schneider@misuszatekwrzesnia.pl

Kamila Jaroni - n-l wspomagający - e-mail: kamila.jaroni@misuszatekwrzesnia.pl

Joanna Szlachetka - n-l wspomagający - e-mail: joanna.szlachetka@misuszatekwrzesnia.pl

Urszula Ostrowska - wych. gr. IA Żabki - email: urszula.ostrowska@misuszatekwrzesnia.pl

Weronika Furmaniak - wych. gr. IIA Biedronki - e-mail: weronika.furmaniak@misuszatekwrzesnia.pl

Katarzyna Gieburowska - e-mail: katarzyna.gieburowska@misuszatekwrzesnia.pl

Urszula Gawlak - e-mail: urszula.gawlak@misuszatekwrzesnia.pl

Hanna Lipiecka - e-mail: hanna.lipiecka@misuszatekwrzesnia.pl

Koniuk Marlena - n-l logopeda - marlena.koniuk@misuszatekwrzesnia.pl

MAPA DOJAZDU

Zobacz jak do nas trafić

SZYBKI KONTAKT

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

captcha
logo
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE
MIŚ USZATEK - Donata Hedrych

ul. Kilińskiego 9
62-300 Września

mis.uszatekpoczta.onet.pl
tel. 61 436-28-49
© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE MIŚ USZATEK

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl