Witamy serdecznie na naszej stronie
ul. Kilińskiego 9, 62-300 Września   61 436-28-49   mis.uszatekpoczta.onet.pl
logo

Kadra

Hedrych Donata - dyrektor;  e-mail: donata.hedrych@misuszatekwrzesnia.pl

Kowalska Małgorzata - dyrektor pedagogiczny; e-mail : malgorzata.kowalska@misuszatekwrzesnia.pl

Kucharska Katarzyna - wicedyrektor  e-mail: katarzyna.kucharska@misuszatekwrzesnia.pl

Makowska Aleksandra - kierownik;  e-mail: aleksandra.makowska@misuszatekwrzesnia.pl

Adrianna Wiącek -  wych. gr. I Misie,  e-mail: adrianna.wiacek@misuszatekwrzesnia.pl

Joanna Zellmer -wych. gr.II Zajączki ,  e-mail: joanna. zellmer@misuszatekwrzesnia.pl

Karolina Brandt  - wych. gr.III Motylki  e-mail: karolina.brandt@misuszatekwrzesnia.pl

Urszula Gawlak - wych. gr. IV Wiewiórki e-mail: urszula.gawlak@misuszatekwrzesnia.pl

Mariola Bączkowska - wych. gr. V Skrzaty- e-mail: mariola.baczkowska@misuszatekwrzesnia.pl

Dominika Józwiak-Brandt - wych. gr. VI "Leśne Ludki" - e-mail: dominika.jozwiak-brandt@misuszatekwrzesnia.pl

Hanna Lipiecka -wych. gr IB Sarenki- e-mail: hanna .lipiecka@misuszatekwrzesnia.pl

Kamila Jaroni - wych. gr IIB Pszczółki- e-mail: kamila.jaroni@misuszatekwrzesnia.pl

Agata Schneider - e-mail: agata.schneider@misuszatekwrzesnia.pl

Połczyńska – Kłak Barbara  - e-mail: barbara.polczynska-klak@misuszatekwrzesnia.pl

Diana Sotirov - e-mail: diana.sotirov@misuszatekwrzesnia.pl

Joanna Szlachetka -e-mail: joannaszlachetka@misuszatekwrzesnia.pl

Koniuk Marlena - n-l logopeda

MAPA DOJAZDU

Zobacz jak do nas trafić

SZYBKI KONTAKT

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

captcha
logo
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE
MIŚ USZATEK - Donata Hedrych

ul. Kilińskiego 9
62-300 Września

mis.uszatekpoczta.onet.pl
tel. 61 436-28-49
© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE MIŚ USZATEK

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl