Witamy serdecznie na naszej stronie
ul. Kilińskiego 9, 62-300 Września   61 436-28-49, 795 101 029   przedszkolemisuszatekwrzesnia.pl
logo

Artykuły

Misiowy Klub Przedszkolaka - od 4 października 2011

W każdy wtorek i czwartek w godz. 15/30 do 17/30 w naszym przedszkolu odbywają się zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które nie chodzą jeszcze do przedszkola. Zajęcia te są przeznaczone dla wszystkich dzieci zapisanych do naszego przedszkola jak również dla  dzieci, które są zapisane do innych przedszkoli, lub rodzice planują zapisać dziecko w przyszłości. Dzieci mają możliwość poznać życie przedszkolne bez lęków, bo są z nimi najbliżsi. Stopniowo, będą uczyć się pozostać na chwilę samemu, ze znaną już "ciocią" w znanym im budynku. Atmosfera na zajęciach jest bardzo sympatyczna, dzieci mogą się wspólnie pobawić a rodzice wymienić z sobą doświadczenie. Bardzo miłe jest to, że rodzice chętnie włączają się w różne zabawy i działania, są po prostu wspaniałymi rodzicami dla swoich pociech. Jestem przekonana, że ten wspólnie spędzony czas zaowocuje na przyszłość. Zajęcia takie organizowaliśmy już w minionym roku szkolnym. Zobacz zdjęcia z zajęć
Szczegółowe informacje o proponowanych zajęciach.
Karta zgłoszenia na zajęcia adaptacyjne
Dodano: poniedziałek 12 września 2011

MAPA DOJAZDU

Zobacz jak do nas trafić

SZYBKI KONTAKT

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

captcha
logo
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE
MIŚ USZATEK - Donata Hedrych

ul. Kilińskiego 9
62-300 Września

przedszkolemisuszatekwrzesnia.pl
tel. 61 436-28-49, 795 101 029
© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE MIŚ USZATEK

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl