WIADOMOŚCI Z PRZEDSZKOLA
Tydzień Pluszowego Misia [14.11.2017]
 Drodzy Rodzice!Tydzień Misia w naszym przedszkolu obchodzimy w dniach: 20-24 listopada  W naszym Przedszkolu tradycyjnie świętujemy cały tydzień !!! Od poniedziałku ...
Misiowy konkurs fotograficzny [14.11.2017]
Drodzy Rodzice! W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Pluszowego Misia obchodzonym w naszym przedszkolu szczególnie uroczyście podczas Tygodnia Pluszowego Misia (20.11-24.11) Zapraszamy naszych...
Tygodniowy harmonogram zajęć dodatkowych opłacanych przez rodziców [06.10.2017]
Harmonogram popołudniowych zajęć dodatkowych opłacanych przez rodziców rok szk. 2017/2018 Karate /25 zł/Wtorek 15.10-15.40 sala ...
Jesienne Święto Pyry [14.09.2017]
Drodzy Rodzice!  W najbliższy czwartek 21 września w godzinach 15.00-17.00 Zapraszamy na coroczne przedszkolne „Święto Pyry” W tym roku przebiegać ono będzie...
Opłaty za miesiąc wrzesień [08.09.2017]
Pragnę Państwa poinformować, że listy opłat za przedszkole - INFORODZIC - na bieżący miesiąc zostaną opublikowane w najbliższy poniedziałek tj. 11.09.2017. W...
Obecnie znajdujesz się w KADRA

  • Hedrych Donata - dyrektor;  e-mail: donata.hedrych@misuszatekwrzesnia.pl
  • Kowalska Małgorzata - dyrektor pedagogicznye-mail : malgorzata.kowalska@misuszatekwrzesnia.pl
  • Kucharska Katarzyna - wicedyrektor  e-mail: katarzyna.kucharska@misuszatekwrzesnia.pl
  • Makowska Aleksandra - kierownik;  e-mail: aleksandra.makowska@misuszatekwrzesnia.pl 
  1. Brandt Karolina -  wych. gr. I Misie,  e-mail: karolina.brandt@misuszatekwrzesnia.pl
  2. Zuzanna Kulczak -wych. gr.II Zajączki ,  e-mail: zuzanna.kulczak@misuszatekwrzesnia.pl 
  3. Józwiak– Brandt Dominika - wych. gr.III Motylki  e-mail: dominika.jozwiak-brandt@misuszatekwrzesnia.pl
  4. Bączkowska Mariola - wych. gr. IV Wiewiórki e-mail: mariola.baczkowska@misuszatekwrzesnia.pl
  5. Zellmer Joanna - wych. gr. V Skrzaty- e-mail: joanna.zellmer@misuszatekwrzesnia.pl
  6. Gawlak Urszula - wych. gr. VI "Leśne Ludki" - e-mail: urszula.gawlak@misuszatekwrzesnia.pl
  7. Adrianna Wiącek wych. gr IB Sarenki- e-mail: adrianna.wiacek@misuszatekwrzesnia.pl
  8. Lipiecka Hanna - wych. gr IIB Pszczółki- e-mail: hanna.lipiecka@misuszatekwrzesnia.pl
  9. Agata Losa   -e-mail: agatalosa@misuszatekwrzesnia.pl
  10. Połczyńska – Kłak Barbara  - e-mail: barbara.polczynska-klak@misuszatekwrzesnia.pl
  11. Jaroni Kamila  - e-mail: kamila.jaroni@misuszatekwrzesnia.pl
  12. Joanna Szlachetka -e-mail: joannaszlachetka@misuszatekwrzesnia.pl
  13. Koniuk Marlena - n-l logopeda 
FACEBOOK

MIŚ USZATEK,
ul. Kilińskiego 9,
62-300 Września
tel. (61) 4362-849

stat4u