WIADOMOŚCI Z PRZEDSZKOLA
Rekrutacja na nowy rok szkolny 2018/2019 [03.01.2018]
Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że zapisy na nowy rok szkolny 2018/2019 dzieci nie uczęszczających jeszcze do przedszkola  rozpoczynamy od poniedziałku 15 stycznia...
Styczniowe Zebrania Rodziców! [03.01.2018]
Szanowni Państwo! W przyszłym tygodniu w dniach 9 i 10 stycznia odbędą się  ZEBRANIA RODZICÓW 9 stycznia / wtorek/o godz. 17.30 dla rodziców...
Wolontariat przedszkolaków 2017 [28.11.2017]
Szanowni Państwo! Jak co roku w okresie przedświątecznym nasze przedszkolaki jako wolontariusze aktywnie wspierają charytatywną akcję Banków Żywności . W tym roku będziemy...
...I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem [28.11.2017]
 Szanowni Państwo!W grudniu jak co roku zaczynamy naszą przedświąteczną akcję. „...I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem” .Poniżej  przestawiamy jej tegoroczny ...
Tydzień Pluszowego Misia [14.11.2017]
 Drodzy Rodzice!Tydzień Misia w naszym przedszkolu obchodzimy w dniach: 20-24 listopada  W naszym Przedszkolu tradycyjnie świętujemy cały tydzień !!! Od poniedziałku ...
Obecnie znajdujesz się w KADRA

  • Hedrych Donata - dyrektor;  e-mail: donata.hedrych@misuszatekwrzesnia.pl
  • Kowalska Małgorzata - dyrektor pedagogicznye-mail : malgorzata.kowalska@misuszatekwrzesnia.pl
  • Kucharska Katarzyna - wicedyrektor  e-mail: katarzyna.kucharska@misuszatekwrzesnia.pl
  • Makowska Aleksandra - kierownik;  e-mail: aleksandra.makowska@misuszatekwrzesnia.pl 
  1. Brandt Karolina -  wych. gr. I Misie,  e-mail: karolina.brandt@misuszatekwrzesnia.pl
  2. Zuzanna Kulczak -wych. gr.II Zajączki ,  e-mail: zuzanna.kulczak@misuszatekwrzesnia.pl 
  3. Józwiak– Brandt Dominika - wych. gr.III Motylki  e-mail: dominika.jozwiak-brandt@misuszatekwrzesnia.pl
  4. Bączkowska Mariola - wych. gr. IV Wiewiórki e-mail: mariola.baczkowska@misuszatekwrzesnia.pl
  5. Zellmer Joanna - wych. gr. V Skrzaty- e-mail: joanna.zellmer@misuszatekwrzesnia.pl
  6. Gawlak Urszula - wych. gr. VI "Leśne Ludki" - e-mail: urszula.gawlak@misuszatekwrzesnia.pl
  7. Adrianna Wiącek wych. gr IB Sarenki- e-mail: adrianna.wiacek@misuszatekwrzesnia.pl
  8. Lipiecka Hanna - wych. gr IIB Pszczółki- e-mail: hanna.lipiecka@misuszatekwrzesnia.pl
  9. Agata Losa   -e-mail: agatalosa@misuszatekwrzesnia.pl
  10. Połczyńska – Kłak Barbara  - e-mail: barbara.polczynska-klak@misuszatekwrzesnia.pl
  11. Jaroni Kamila  - e-mail: kamila.jaroni@misuszatekwrzesnia.pl
  12. Joanna Szlachetka -e-mail: joannaszlachetka@misuszatekwrzesnia.pl
  13. Koniuk Marlena - n-l logopeda 
FACEBOOK

MIŚ USZATEK,
ul. Kilińskiego 9,
62-300 Września
tel. (61) 4362-849

stat4u