WIADOMOŚCI Z PRZEDSZKOLA
Jesienny Piknik Rodzinny [14.09.2018]
JESIENNY PIKNIK RODZINNY czyli USZATKOWE ŚWIĘTO PYRY W najbliższy czwartek 20 wrześniaw godz. 15.00-17.00 odbędzie się nasz coroczny PIKNIK RODZINNY w tym...
Listy dzieci przyjętych na rok szkolny 2018/2019 [30.08.2018]
Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy,że listy dzieci przyjętych do przedszkola w roku szkolnym 2018/2019 wywieszone są na drzwiach przedszkola, odpowiednio do lokalizacji grup: *Budynek...
Pierwsze Zebranie z rodzicami w nowym roku szkolnym 2018/2019 [20.08.2018]
 Szanowni Państwo w pierwszym tygodniu września zaplanowane są zebrania w przedszkolu! W środę 5 września  w budynku głównym przedszkola o godzinie 18.00 odbędą się...
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 [20.08.2018]
Szanowni Państwo!  Uprzejmie informujemy, że rok szkolny 2018/2019 rozpoczynamy od poniedziałku 3 września/ § 2 ust. 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i...
Wyprawka przedszkolaka rok szkolny2018 /2019 [17.08.2018]
Co Uszatkowy przedszkolak mieć powinien na starcie ?*wygodne obuwie na zmianę *ręcznik*w tekstylnym woreczku rzeczy na zmianę (w razie nieprzewidzianych sytuacji) Dodatkowo najmłodsze...
Obecnie znajdujesz się w KADRA

  • Hedrych Donata - dyrektor;  e-mail: donata.hedrych@misuszatekwrzesnia.pl
  • Kowalska Małgorzata - dyrektor pedagogicznye-mail : malgorzata.kowalska@misuszatekwrzesnia.pl
  • Kucharska Katarzyna - wicedyrektor  e-mail: katarzyna.kucharska@misuszatekwrzesnia.pl
  • Makowska Aleksandra - kierownik;  e-mail: aleksandra.makowska@misuszatekwrzesnia.pl 
  1. Adrianna Wiącek -  wych. gr. I Misie,  e-mail: adrianna.wiacek@misuszatekwrzesnia.pl
  2. Joanna Zellmer -wych. gr.II Zajączki ,  e-mail: joanna. zellmer@misuszatekwrzesnia.pl 
  3. Karolina Brandt  - wych. gr.III Motylki  e-mail: karolina.brandt@misuszatekwrzesnia.pl
  4. Urszula Gawlak - wych. gr. IV Wiewiórki e-mail: urszula.gawlak@misuszatekwrzesnia.pl
  5. Mariola Bączkowska- wych. gr. V Skrzaty- e-mail: mariola.baczkowska@misuszatekwrzesnia.pl
  6. Dominika Józwiak-Brandt- wych. gr. VI "Leśne Ludki" - e-mail: dominika.jozwiak-brandt@misuszatekwrzesnia.pl
  7. Hanna Lipiecka-wych. gr IB Sarenki- e-mail: hanna .lipiecka@misuszatekwrzesnia.pl
  8. Kamila Jaroni - wych. gr IIB Pszczółki- e-mail: kamila.jaroni@misuszatekwrzesnia.pl
  9. Agata Schneider   -e-mail: agata.schneider@misuszatekwrzesnia.pl
  10. Połczyńska – Kłak Barbara  - e-mail: barbara.polczynska-klak@misuszatekwrzesnia.pl
  11. Diana Sotirov - e-mail: diana.sotirov@misuszatekwrzesnia.pl
  12. Joanna Szlachetka -e-mail: joannaszlachetka@misuszatekwrzesnia.pl
  13. Koniuk Marlena - n-l logopeda 
FACEBOOK

MIŚ USZATEK,
ul. Kilińskiego 9,
62-300 Września
tel. (61) 4362-849

stat4u