WIADOMOŚCI Z PRZEDSZKOLA
Wakacje 2018 w Misiu Uszatku [06.06.2018]
Szanowni Państwo!  Przypominamy, że 15 czerwca 2018 upływa termin zgłaszania dzieci na okres wakacyjny.  Stosowne dokumenty można pobrać w sekretariacie przedszkola w godzinach 7.00-15.00, lub...
Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2017/ 2018 [05.06.2018]
Szanowni Państwo!  Uprzejmie informujemy, że  UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO  odbędzie się we wtorek 19 czerwiec 2018w sali WOK-u wg. następującego harmonogramu: godz. 10.00 -...
Zajęcia adaptacyjne -zebranie dla rodziców [01.06.2018]
 Szanowni Państwo!Ostatnie  w tym roku zajęcia adaptacyjne odbędą się w poniedziałek 11 czerwca Natomiast  we wtorek 12 czerwca o godzinie 17.30 odbędzie się...
Zgłoszenie na wakacje [28.05.2018]
Szanowni Państwo!Przypominamy, że 15 czerwca 2018 upływa termin zgłaszania dzieci na okres wakacyjny. Stosowne dokumenty można pobrać w sekretariacie przedszkola...
Termin zakończenia zajęć dodatkowych [23.05.2018]
Szanowni Państwo!Wszystkie zajęcia dodatkowe opłacane przez rodziców Karate , Język migowy, Szachy, Taniec nowoczesny /Zumba oraz ROBOTYKA i ZAJĘCIA NAUKI...
Obecnie znajdujesz się w KADRA

  • Hedrych Donata - dyrektor;  e-mail: donata.hedrych@misuszatekwrzesnia.pl
  • Kowalska Małgorzata - dyrektor pedagogicznye-mail : malgorzata.kowalska@misuszatekwrzesnia.pl
  • Kucharska Katarzyna - wicedyrektor  e-mail: katarzyna.kucharska@misuszatekwrzesnia.pl
  • Makowska Aleksandra - kierownik;  e-mail: aleksandra.makowska@misuszatekwrzesnia.pl 
  1. Brandt Karolina -  wych. gr. I Misie,  e-mail: karolina.brandt@misuszatekwrzesnia.pl
  2. Zuzanna Kulczak -wych. gr.II Zajączki ,  e-mail: zuzanna.kulczak@misuszatekwrzesnia.pl 
  3. Józwiak– Brandt Dominika - wych. gr.III Motylki  e-mail: dominika.jozwiak-brandt@misuszatekwrzesnia.pl
  4. Bączkowska Mariola - wych. gr. IV Wiewiórki e-mail: mariola.baczkowska@misuszatekwrzesnia.pl
  5. Zellmer Joanna - wych. gr. V Skrzaty- e-mail: joanna.zellmer@misuszatekwrzesnia.pl
  6. Gawlak Urszula - wych. gr. VI "Leśne Ludki" - e-mail: urszula.gawlak@misuszatekwrzesnia.pl
  7. Adrianna Wiącek wych. gr IB Sarenki- e-mail: adrianna.wiacek@misuszatekwrzesnia.pl
  8. Lipiecka Hanna - wych. gr IIB Pszczółki- e-mail: hanna.lipiecka@misuszatekwrzesnia.pl
  9. Agata Losa   -e-mail: agatalosa@misuszatekwrzesnia.pl
  10. Połczyńska – Kłak Barbara  - e-mail: barbara.polczynska-klak@misuszatekwrzesnia.pl
  11. Jaroni Kamila  - e-mail: kamila.jaroni@misuszatekwrzesnia.pl
  12. Joanna Szlachetka -e-mail: joannaszlachetka@misuszatekwrzesnia.pl
  13. Koniuk Marlena - n-l logopeda 
FACEBOOK

MIŚ USZATEK,
ul. Kilińskiego 9,
62-300 Września
tel. (61) 4362-849

stat4u